Skutečně kreativní adventní věnce si budou moci návštěvníci vytvořit 28. listopadu v Gabriel Loci pod taktovkou floristek z Kreativní Garage. Zároveň se mohou těšit na ochutnávku vín a chybět nebude ani něco dobrého na zub. Lektorky z Kreativní Garage seznámí účastníky na workshopu s tím, jak si vytvořit svůj věnec od základu a navodí při tom příjemnou předvánoční atmosféru na začátku adventního času.

Během čtyřhodinového tvoření se budou účastníci učit, jak si věnec vyrobit od samého začátku, budou přitom kombinovat různé druhy zeleně a chvojí. Floristky je seznámí s technikou, ukáží jim své triky a zajímavé tipy. Přinesou jim také inspirativní nápady na ozdobení až do samého finále, kdy si ten nejhezčí věnec po zásluze účastníci odnesou domů.

Kreativní Garage je uskupení dvou floristek, které pořádají zajímavé kreativní workshopy, kde se účastníci naučí uvázat kytici, vyrobit věnec nebo vytvořit výzdobu z různých variací květin na slavnostní příležitost. Na svých workshopech se věnují se jak dětem, tak dospělým.

Rozmanité prostory Gabriel Loci jsou inspirativním místem pro umělce z jakéhokoliv oboru. V jeho prostorách se nacházejí ateliéry až 60 českých umělců, kteří zde nejen čerpají nápady a ideje pro svou práci, ale mají zde i plnohodnotné zázemí. Konají se zde workshopy, výstavy, koncerty. Pořádají se zde svatby, firemní večírky a divadelní představení. Na jaře a v létě je pak otevřena letní scéna pro promítání filmových trháků a divadelní inscenace, občerstvení pak návštěvníci najdou ve venkovním baru.

Kdy? 28. listopadu 2023 od 16:00 do 20:00

Kde? Gabriel Loci, Holečkova 10, Praha 5

Cena: 2100 Kč (bez degustace), 2500 Kč (s degustací), vstupenky budou k zakoupení na: GoOut.net

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno