Konec školního roku na základní škole v Mikulčicích patří již tradičně žákům a žákyním 9.třídy a jejich absolventskému divadlu. Je to tradice, která má již dlouholeté kořeny a celé rodiny se na toto rozloučení svých ratolestí se základkou vždy moc těší. Více nám o tradici hraní divadla za ZŠ v Mikulčicích prozradil ředitel školy pan Michal Bešta.
















