Na Vrbici odstartoval další ročník Večerů ve farní zahradě. Cyklus letních setkání, které inicioval Ladislav Krapek ve spolupráci s obcí, spojuje kulturu i pomoc dobré věci. Veškerý výtěžek totiž putuje na projekt Naša fara, tedy na opravu zdejšího zázemí. První letošní večer, který se uskutečnil 18. června, patřil písničkářům. A jen těžko si pro tento žánr představit vhodnější kulisy. Zapadající slunce, otevřené nebe nad hlavou a hudba, která vypráví příběhy.
















