Mladá rocková skupina Irnis, která vydala v roce 2013 úspěšné album Nad Zemí, přichází po delší době s novým singlem. Tentokrát se kluci z jižní Moravy rozhodli do toho jít opravdu po hlavě a vsadili na známé tváře. Mezi účinkujícími se objevují např. Chinaski, o5&Radeček, zpěvák Petr Bende a spoustu dalších muzikantů, ale třeba taky fotbalista Petr Švancara nebo motocyklový závodník Karel Hanika.

Celkem je účinkujících přes 30, přičemž každý ve videoklipu zpívá kousek textu. „Text písně se dá vztáhnout na cokoliv, čemu se člověk věnuje pro radost a nedělá to pro peníze.“ Vysvětluje zpěvák Pepe Vališ, který je zároveň autor písně.

Natáčení videoklipu trvalo asi 2 měsíce a konalo se v různých městech české republiky od Prahy až po Valtice, odkud skupina Irnis pochází. Kamery se chopil jednak zpěvák, ale taky režisér Aleš Špidla, který se svou agenturou RollaProductions na svědomí střih videoklipu. „Natáčení bylo super, navštívili jsme různá místa a seznámili se s úžasnými lidmi. Třeba natáčení s o5&Radeček probíhalo v backstage jejich koncertu, kněze Reného Strouhala jsme točili po mši a bratry Škochovy z Chinaski jsme přistihli ve studiu.“ Prozradil zpěvák.