14.11.2022 – V neděli 13. listopadu 2022 se konalo světové online fórum „Globální krize. Naše záchrana je ve sjednocení“, simultánně tlumočené do 150 jazyků, kterými mluví až 90 % světové populace. Během 12 hodin ukázalo řešení eskalující globální krize. Je jím změna spotřebitelského formátu společnosti na tvořivý, a to zavedením 8 osnov tvořivé společnosti do Ústavy ve všech zemích světa a následným sladěním legislativy s Ústavou. Současně model navrhuje zavést samosprávu a vytvořit elektronickou volební platformu. Politik se stane skutečným vykonavatelem vůle občanů se zodpovědností, nikoliv mocí.

V klimatické části konference zazněla klíčová informace o stavu planety: v roce 1998 došlo k posunu jejího jádra, což způsobilo zrychlení rotace Země. Zvýšená aktivita uvnitř planety vede k exponenciálnímu nárůstu přírodních katastrof. Podle matematického modelu, který vypracoval mezioborový tým vědců, je konečným datem zániku naší planety bez vytvoření Tvořivé společnosti říjen 2036. Už od roku 2028 budou podmínky pro život lidí na Zemi téměř nesnesitelné. Matematický model je sestavený z veřejně dostupných dat.

E. Chromová, vedoucí vědecké skupiny, která model vypracovala, uvedla, že velká část této vědecké komunity byla donucena pracovat v anonymitě, aby si chránila život: „Jména skutečných autorů hypotéz prezentovaných v dnešní zprávě se dozvíte pouze v Tvořivé společnosti a budete opravdu překvapeni, kolik velkých jmen mezi nimi uslyšíte.“

Odkaz na celé fórum zde:

V rámci fóra vystoupil Robby Wells, americký politik a kandidát na prezidenta v roce 2020, který nejpozději k 1.1.2023 vyhlásí, zda bude kandidovat a amerických prezidentských volbách 2024. Uvedl: „Jádro mé volební kampaně, pokud se rozhodnu kandidovat, bude vybudování Tvořivé spoločnosti. Protože jedině 8 osnov Tvořivé společnosti, zavedených do Ústavy, bude garantovat bezpečný, stabilní, pohodlný a šťastný život pro všechny lidi.” Podle jeho názoru vše, co lidé v USA a na celé Zemi potřebují, je obsaženo v těchto 8 osnovách, protože lidé si je zformulovali sami.

Na fóru se diskutovalo o mnoha velmi důležitých tématech, které nejsou široké veřejnosti známé. Zde je jen několik z nich:

●      Aktuální sledování klimatických jevů ve světě, výpovědi očitých svědků; téma utajování údajů v databázích

●      Co se děje s jádrem Země

●       Kosmický destabilizující vliv na celou Sluneční soustavu

●      Obchodování s CO2

●      Stav ekologie

●      Výhody Tvořivé společnosti (TS)

●      Samospráva, ekonomika, technologie a medicína v TS

●      Bezpalivové generátory energie

●       Film: Deník posledního člověka

●       Film: Příběh ženy v domácnosti (jak se mění život ženy v domácnosti v TS)

Odkaz na webové stránky fóra:

https://creativesociety.com/…ity

Tvořivá společnost je projekt celého lidstva, který poskytuje příležitost přivést naši civilizaci v co nejkratším čase mírovou cestou na nový stupeň evolučního rozvoje.Hlavní cíl projektu je v celosvětovém měřítku vybudovat Tvořivou společnost, ve které bude život človeka nejvyšší hodnotou.

Váš komentář