Domů Zpravodajství Zajímavosti  Noční hororová akce v zábavním parku Permonium® se blíží

 Noční hororová akce v zábavním parku Permonium® se blíží

0

V sobotu 20.8.2022 úderem 21:00 hod. začne v zábavně-naučném parku Permonium® v Oslavanech  u Brna jedna z nejoblíbenějších akcí sezóny. Noční hororová týmová hra s názvem STRACH V PERMONIU pro všechny adrenalinové nadšence. Letošní 11. ročník s tématem „Po stopách hříšníků“, kde si na své přijdou všichni aktivní dospělí a teenageři, milovníci netradičních aktivit a originálního dobrodružství.  

Noční cesta parkem a plnění zapeklitých úkolů ve zbrusu nové interaktivní hře nebude jednoduché, povolena je pouze jedna svítilna do týmu. Děj příběhu se odehrává v 19. století a účastníky čeká reálné setkání s hororovými postavami, kterým budou muset čelit a zvítězit nad nimi obratností, důvtipem, pohotovostí a uměním poradit si v každé nečekané situaci. Lékařka Voštěpová plná pýchy, lakomá černá vdova Irena, líná pastýřka Helga, závistivá dělnice Zita, to jsou jen některé z hlavních postav nočního příběhu. Zvítězí dobro nad zlem? To se uvidí.

Permonium® zábavní park s příběhem je brownfieldem areálu bývalého černouhelného dolu KUKLA v Oslavanech, zhruba 30 km jihozápadně od Brna. Park je tematický, mapuje cestu černého uhlí  od jeho vzniku, přes zpracování až do dnešní moderní doby a to především díky interaktivním hrám Magic permon pro všechny věkové kategorie od dětí až po dospělé návštěvníky.

Srdcem parku je 41 m vysoká kulturní památka těžní věž KUKLA, ze které je krásný výhled na   přírodní scenérii oslavanského  údolí. Park byl v roce 2018 rozšířen o přírodní zábavní areál s názvem Duhový svět, který je určen pro nejmenší návštěvníky předškolního věku a rovněž nabízí prostor pro zábavu, hraní, rozvoj znalostí a zkušeností. I zde se děti mohou zapojit do hry s názvem Duhová kapka a pomocí ní vysvobodit vílu Permínu z Tajemné komnaty.

BEZ KOMENTÁŘE

Váš komentářCancel reply

Exit mobile version