Dvě stovky fotografií, včetně pohledů na známá i méně známá místa z ptačí perspektivy, obsahuje obrazová publikace věnovaná městu Hodonín. Právě v těchto dnech přichází ke svým čtenářům a potěší jak hodonínské občany, tak příznivce a návštěvníky města. Pro zájemce je už teď publikace k dostání za 250 korun v Turistickém informačním centru města, v Knihkupectví Dvořáková a v Lázních Hodonín.

„Publikace obsahuje působivé fotografie a krátké texty v české, anglické a německé mutaci. Má necelých sto stran a seznamuje čtenáře s městem, jeho historií, architekturou, osobnostmi i současnou podobou přes zoologickou zahradu, lázně, řeku Moravu až po stručné představení regionu,“ prozradila k obsahu publikace Kamila Vachová z odboru vnějších vztahů z hodonínské radnice. Obrazová kniha vhodně doplňuje kolekci propagačních předmětů města vydaných v nedávné době.

Křest obrazové publikace Hodonín se uskuteční v pátek 6. října 2017 v 17 hodin ve foyer hodonínské radnice u příležitosti Dne otevřených dveří radnice.

Zpracoval: m-ARK Marketing a reklama, s.r.o., Olomouc

Počet stran: 96

Tisk: Graspo s.r.o.

Vydal: Město Hodonín, 2017

Prodejní cena: 250 Kč