Bohatý sortiment vína i burčáku v těsném spojení s pestrou nabídkou kulturních vystoupení. Právě v takovém duchu připravili organizátoři další ročník Lázeňského vinobraní, které se konalo v sobotu 22. září v areálu Lázní Hodonín.

Areál lázní patřil v sobotu Lázeňskému vinobraní. Tato tradiční akce přilákala téměř dva tisíce lidí, pro které připravili organizátoři zajímavý program. Lázeňští hosté i široká veřejnost se mohli těšit na stánky s bohatým sortimentem, víno ve všech podobách a pestrost kulturních vystoupení. Kromě těch tradičních, v podání cimbálové muziky Dukát a folklorního souboru Lúčka z Mistřína, byly součástí odpoledne také Vzpomínky na 30. léta s hudebním pásmem a poutavou přehlídkou klobouků. Oživením byla rovněž promenáda v secesním prádle a plavkách. V podvečer zahrál Dixieland z Olomouce a závěr patřil skupině Kombet.

V duchu výročí 100 let vzniku Československé republiky se neslo i překvapení organizátorů. V úvodu akce přišel přítomné pozdravit prezident Masaryk, který pohovořil „k lidu“ a přiťukl si s představiteli města i jednatelem lázní pohárkem dobrého vína.