Ještě než se rozjedete na zasloužené dovolené, vyberte si z nabídky kurzů o víně, které jsme pro vás připravili na měsíce červen až září.

Po nucené pauze způsobené protiepidemickými opatřeními jsme připravili celou plejádu vzdělávacích akcí o víně. Začínáme již tento týden přípravným školením pro zájemce o složení degustátorské zkoušky (24.-25. 6.), kteří pak budou své získané znalosti a dovednosti prokazovat první červencový den (Výcvik a výběr odborných senzorických posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN EN ISO 8586).
Pro ty z vás, kteří s vínem spíše začínáte, jsme stanovili hned několik termínů našeho nejvyhledávanějšího kurzu – Úvodu do degustace vína, a to i v oblíbených sobotních termínech. Do prvního můžete „naskočit“ už 10. července, do dalšího 30. července anebo až 25. září.
Jelikož jsme přesvědčeni, že vás poznatky ohledně vína pohltí a budete mít chuť je dále rozvíjet, připravili jsme na 18. září navazující kurz Degustace vína – věda i umění, v rámci něhož zavítáte i do degustační expozice letošního ročníku Salonu vín.
Radost určitě uděláme i studentům našich e-learningových kurzů: 4.-5. 8. si budou moci kombinovaný vzdělávací program dokončit absolventi e-learningu Moderního vinaře, 11.-12. 8. pak absolventi Sommeliera juniora. Že vy ještě e-learningovou část nemáte? Tak to vůbec nevadí! Začít studovat ji můžete kdykoliv a odkudkoliv, třeba i z pláže (samozřejmě za předpokladu přístupu na internet).
S možností dalšího vzdělávání jsme nezapomněli ani na degustátory, kteří 15. července na Degustátorském školení budou hodnotit vína např. i z letošního ročníku Grand Prix Vinex, přičemž budou mít možnost své výsledky porovnat a hlavně prodiskutovat se svými kolegy.
Nabídka vzdělávání je pestrá, i tak plánujeme ještě její další rozšíření, např. o kurz Snoubení vín a pokrmů. Pro podrobnější informace o všech vzdělávacích akcích a za účelem přihlášení zavítejte do sekce Kurzy a semináře. Těšíme se na viděnou s vámi!

Váš komentář