Společnost HYUNDAI – Autosalon Most, autorizovaný dealer Hyundai, předala první vůz objednaný přes internetový obchod MALL.cz. S modelem Hyundai i30 tak spokojeně odjeli manželé Tomáš a Helena Klaubenschalk ze Žatce. Hyundai v rámci rozšiřování svých online služeb umožňuje vybrat si z nabídky limitovaných edicí svých vozů, se zajímavými benefity navíc. To vše z pohodlí domova.

„Pro nový vůz značky Hyundai jsme se rozhodli na základě referencí od známých a také díky osobní zkušenosti s dopravní nehodou, během které jsme na vlastní kůži poznali, jak jsou vozy Hyundai bezpečné. A právě díky této zkušenosti byla pro nás bezpečnost nového vozu rozhodujícím faktorem,“ vysvětluje svou volbu Tomáš Klaubenschalk.

Díky spolupráci s MALL.cz si zákazníci nyní mohou vybírat z nabídky limitovaných edicí vozů Hyundai. Svůj vůz si vyberou z pohodlí domova a aktuálně navíc při nákupu získají poukaz na originální příslušenství Hyundai v hodnotě 10 000 Kč.

„Spolupráce s MALL.cz znamená, že jsme schopni být s naší modelovou nabídkou zákazníkům ještě blíž. Online prodej vnímáme jako důležitou součást naší komunikace a jsme rádi, že si rychle nachází nové a nové zákazníky. Do budoucna se chystáme naše služby ještě více rozšiřovat, takže bude na co se těšit,“ uvedla marketingová ředitelka Hyundai Motor Czech Jana Sekeráková.

„Nákup vozu přes internet mohu určitě doporučit. Celý proces byl pro mě velice příjemný a myslím si, že toto je cesta, kterou by se mohli prodejci aut v budoucnu vydat,“ dodává Klaubenschalk.

Hyundai na MALL.cz nabízí limitované edice modelů i30 All Inclusive, KONA Mystic a Tucson Adventure. Více informací najdete na: https://www.mall.cz/poukazy-na-automobily.