Už za pár dní se zaplní společenský sál kulturního domu hosty reprezentačního plesu města Hodonín. Stane se tak v sobotu 20. ledna od 20. hodiny. Vstupenky na ples lze zajistit také v předprodeji v pokladně domu kultury, kina Svět a v Turistickém informačním centru na Národní třídě.

Tradiční ples města Hodonín je vyhledávanou společenskou událostí, na kterou se těší mnoho lidí, nejen obyvatel města. Je pro ně připraven zajímavý program, občerstvení formou rautu i ochutnávka vín. Nebude chybět ani tombola. V programu k tanci a poslechu zahrají hudební skupina Showband, ABBA revival, Pop Stars, kapela Šukar Čhaja, cimbálová muzika VOJARA a o dobrou zábavu při diskotékových rytmech se postará DJ Dario Snipe. Programem plesu bude provázet herec a moderátor David Suchařípa.

Vstupenky za 399 korun můžete zakoupit i v předprodeji v pokladně Domu kultury v Hodoníně, kina Svět a v Turistickém informačním centru na Národní třídě 36.

Ples pořádá Město Hodonín ve spolupráci s Domem kultury Hodonín a hlavním mediálním partnerem je Rádio JIH Hodonín. Generálním partnerem plesu je společnost MSO Servis, spol. s r.o. se sídlem v Kyjově, dalšími partnery plesu jsou AIR Technology s.r.o. se sídlem v Hodoníně a SWIETELSKY stavební s.r.o. se sídlem v Brně.