Na ustavujícím zasedání zastupitelstva města zastupitelé složili slib zastupitele a zvolili starostu města, dva místostarosty, devítičlennou radu města a předsedy a členy finančního výboru, kontrolního výboru a Osadního výboru části Pánov. Novým starostou města se stal Libor Střecha, lídr vítězného Hnutí PRO Hodonín. Zastupitelé dále schválili snížení počtu místostarostů ze stávajících tří na dva. Do funkcí místostarostů byli zvoleni Ladislav Ambrozek, lídr koaličního seskupení Pozitivně pro Hodonín, a druhým místostarostou se stal Petr Buráň, lídr seskupení Svobodní a Piráti.

Zastupitelé rovněž zvolili nové devítičlenné složení rady města, a to: Libor Střecha, Ladislav Ambrozek, Petr Buráň, Pavel Dvořáček, Ondřej Fialík, David Herzán, Terézia Mlýnková Išková, Petr Uřičář a Antonín Tesařík.

Zastupitelé dále zvolili předsedu a členy devítičlenného finančního výboru, a. to: Lenka Ingrová – předsedkyně, František Novotný, Ladislav Korbel, Lukáš Lípa, Jana Gajošová, Denis Tureček, František Antoš, Barbora Turek Lahová a Roman Filip.

Zastupitelé také zvolili předsedu a členy kontrolního výboru, a to: Milana Vršťalová – předsedkyně, Libor Malovaný, Jiří Janda, Rostislav Blata, Martina Milerová, Petr Baláž, Bronislav Trávníček, Ladislav Blažek a Vojtěch Salajka.

Zastupitelé dále zvolili předsedu a pětičlenný Osadní výbor pro část Pánov. Předsedkyní výboru byla zvolena Martina Švehlová.