Díky za VZPruhu je projekt VZP, který přináší inspiraci a motivaci začít s něčím novým, ať už se jedná o sport či jiné volnočasové aktivity anebo třeba nový na recept na zdravou snídani. Články má na starosti skupina tvůrčích zaměstnanců pojišťovny, kteří se aktivně věnují zdravému životnímu stylu a zároveň by rádi sdíleli své zkušenosti se čtenáři.

Projekt Díky za VZPruhu vznikl v roce 2021 v reakci na covidovou pandemii, kdy lidé ze dne na den přišli o sportovní a kulturní vyžití a děti nemohly chodit do školy a zůstaly i bez minimálního pohybu v podobě tělesné výchovy. Cílem původního projektu bylo prostřednictvím webové stránky motivovat děti, ale i jejich rodiče prostřednictvím videí od zkušených trenérů k pohybovým aktivitám.

Pandemie odezněla, vše se vrátilo do normálních kolejí, a tak bylo otázkou co s webem Díky za VZPruhu. A protože je řada lidí, které třeba láká nový sport, ale bojí se ho vyzkoušet, stydí se zajít do tělocvičny mezi ostatní, anebo třeba nemají nápad co uvařit či jak zabavit své ratolesti za dlouhých zimních večerů, pojišťovna se rozhodla dát projektu trochu nový rozměr. Základní myšlenka motivovat a inspirovat zůstala, nicméně už to není jen o sportování. Do obsahu webové stránky se nezapojují profesionální trenéři, ale obyčejní lidé z řad zaměstnanců, kteří se rozhodli se čtenáři sdílet své nápady a zkušenosti.

Díky široké škále témat jako je například zdravý životní styl, sportování, kreativní tvoření či tipy na zajímavé akce je obsah webu vhodný jak pro velké, tak malé čtenáře. Kromě toho budou na web zařazovány také soutěže o zajímavé cen

Web www.dikyzavzpruhu.cz je tu pro vás. Nahlédněte a inspirujte se a buďte zdravější, odvážnější a šťastnější.

Váš komentář